O TorusTech System
Aktualności
Nasi partnerzy
Formularz kontaktowy
Kontakt z nami
Polityka Prywatności

Nasi Partnerzy

Camtek GmbH została założona w 1993 roku jako jedyny dystrybutor PEPS - Systemu CAD/CAM. Na początku Camtek nie tylko zajmował się dystrybucją systemu, ale również rozwojem wielu modułów ze specjalnymi dodatkowymi funkcjami oraz procesory. Pod koniec 2009 Camtek GmbH otrzymał prawa do rozwoju PEPS - Systemu CAD/CAM niezaleznie i automonicznie. Ponadto od pierwszego pełnego samorozwoju został przedstawiony w 2009 roku OptiCam - System CAD/CAM jest w pełni zintegrowany rozwiązanie do programowania maszyn Wire-EDM w SolidWorks™. W ścisłej współpracy z wiodącym producentami maszyn CNC oraz producentami sterowania CNC postprocesory są opracowywanie dla obu systemów. Wraz z regionalnymi partnerami handlowymi i kreatywnym zespołem 40 pracowników Camtek oferuje swoim klientom swoje doradztwo, rozwój systemu, adaptacje systemu, szkolenia, wsparcie, sieci i DNC-instalacja, jak i konkretne specjalne rozwiązania dla klientów. Klienci Camtek obejmują przedsiębiorstwa każdej wielkości, od małych do znanych światowych koncernów, takich jak Robert Bosch, Daimler, BMW, Schuler, Siemens, Hirschmann, Herrenknecht, Hella, Chopard, Victorinox, Braun, Carl Zeiss, Swarovski, SKF, INA, Lamy i Mont Blanc.


ZWSOFT (ZWCAD Software, Ltd.)

to światowej rangi dostawca rozwiązań CAD/CAM, posiada ponad 320.000 klientów w 80 krajach. Cieszy się znakomitą reputacją w branży  CAD / CAM do AEC i MCAD, ZWSOFT stworzył oprogramowanie do projektowania, które zaspokaja potrzeby 2D i 3D. Kluczowymi klientami firmy ZWSOFT są m.in. Siemens, Sony Ericsson, Panasonic, Carrefour, Saint-Gobain. Jego bazą są 4 ośrodki rozwojowe, których zadaniem jest ciągły rozwój oprogramowania CAD CAM: Beijing, Shanghai, Wuhan, Guangzhou. Głównym zadaniem zespółu ZWSOFT jest poszukiwanie coraz to lepszych i skuteczniejszych rozwiązań CAD CAM celem doskonalenia programów ZW3D i ZWCAD.


CoreTech System Co., Ltd. (Moldex3D)

została założona w 1995 roku, jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań symulacji formowania wtrysku tworzyw sztucznych "Moldex" skierowaną dla przemysłu tworzyw sztucznych. Obecnie Moldex3D jest sprzedawany na całym świecie.
Zobowiązana do dostarczania zaawansowanych technologii i rozwiązań dla potrzeb przemysłu, CoreTech rozszerzył ogólnoświatową sieć sprzedaży i serwisu w celu świadczenia lokalnych, natychmiastowych i profesjonalnych usług. Obecnie CoreTech prezentuje technologię innowacji, która pomaga klientom w pracach od projektu produktu do rozwoju, aby zoptymalizować wzorzec projektowy, aby skrócić czas wprowadzania produktów na rynek, aby maksymalizacja ROI produktu.


Firma
© 2016 TorusTech System Sp. z o.o.