Peps
Obróbka elektroiskrowa
Frezowanie
Toczenie
Cięcie Laserem/Wodą
Moduły dodatkowe

PEPS CAD/CAM SYSTEM

PEPS to jeden z wiodących systemów CAD/CAM, który po ponad 30 latach stososowania w praktyce w ponad 50 000 instalacjach wciąż pozostaje niezrównany. Jego główne atuty to innowacyjność, działanie niezależne od maszyny i elestyczność.

Camtek GmbH projektuje i sprzedaje system CAD/CAM PEPS na całym świecie. PEPS jest wyposażony w liczne moduły, dodatkowe funkcje, adaptacje specjalne i inteligentne postprocesory.

Długpoletnia i owocna praktyka w ścisłej współpracy ze znanymi producentami maszyn i układów sterowniczych przyczyniła się do ciągłej optymalizacji systemu. Dzięki krajowym i międzynarodowym dystrybutorom oraz kreatywnemu zespołowi 40 pracowników w dziedzinach doradztwa, tworzenia systemów, adaptacji systemów, szkoleń, pomocy technicznej, instalacji sieciowych i DNC Camtek GmbH oferuje swoim klientom również specyficzne rozwiązania specjalne.

Praktyczna znajomość wiodącego systemu CAD/CAM opierała się i wciąż bazuje na zbieraniu wiedzy z różnych branż. Należą do nich między innymi: mikrotechnika, budowa maszyn, produkcja narzędzi, obróbka metali, budownictwo drwniane i obróbka blachy. Doświadczenia te pozwalają nam już na wstępie rozpoznawać i rozwiązywać problemy naszych klientów

Peps oznacza:
© 2016 TorusTech System Sp. z o.o.    

krótki czas programowania;

rozległą fukcjonalność;

całkowicie zautomatyzowane tworzenie programów dzięki rozpoznawaniu funkcji;

inteligentne strategie obróbki;

wydłużenie czasu maszynowego bez nadzoru;

prostą obsługę;
symulkację 3D zgodnie ze stosowaną praktyką;
inteligentną adaptację maszyn;
oryginalne bazy danych technologicznych producenta
Interfejsy:


DXF, DWG, IGES, HP-MI, VDAFS, STEP, XMT, SAT, STL, PTC Creo Parametric (ProE), Catia Version 4, 5 i 6, Siemens NX (Unigraphics), SolidWorks, Inventor, Rhino, HiCAD, Solid Edge, Gerber, Mecanic, Daveg.